Maliarske práce

Pomôžeme vám s maliarskymi prácami v interiéri aj v exteriéri. Naši maliari v Bratislave sa postarajú o požadované úpravy vašich povrchov. Maľovanie stien je základom jednoduchších stavebných činností. Ak hľadáte maliara na vymaľovanie bytu v Bratislave a je pre vás rozhodujúca cena maliarskych prác obráťte sa na nás. Okrem maľovania bytov vykonávame aj maliarske práce v Bratislave a okolí väčších stavieb, fasádne práce a v portfóliu máme aj nanášanie špeciálnych náterov podľa požiadaviek klienta. Často klienti narážajú na otázky typu: aká je výhodná cena za maliarske práce, aká je cena pre maľovanie za m2. Cena za maľovanie stien bude vopred jasná a odkonzultovaná pri oblhiadke. Od začiatku teda budete s nami na istom a všetko si vopred odkomunikujeme.

Pomôžeme Vám aj s prácami akými sú napríklad rekonštrukcia bytu, rekonštrukcia domu, či iné práce - elektroinštalácie a vodoinštalácie.

maliarske práce Agora

Prečo s nami spolupracovať?

Cenovú ponuku vypracujeme zdarma

Obhliadku vykonáme bez poplatkov

Pracujeme so skúsenými ľuďmi v danej oblasti

Korektný a rýchly prístup ku každému dopytu

Pracujeme na celom západnom Slovensku

V prípade otázok poskytujeme telefonické poradenstvo

Istota žiadnych skrytých poplatkov a vopred neurčených nákladov

Kontaktujte nás

Kontaktné údaje:

Branislav Lányi 0904 664 854

info@agorastav.sk

AGORA s.r.o.
IČO: 52833071

Kontaktujte nás pre upresnenie prác a dohodnutie obhliadky. Následne vypracujeme cenovú ponuku. Celý tento servis poskytujeme zdarma.