Rekonštrukcia domu

Rekonštrukcia domu v Bratislave, okolí ale aj kdekoľvek inde, si vždy vyžaduje dôkladné plánovanie a správny prístup, pretože každá stavba je iná. Vieme vám zabezpečiť stavebné práce, búracie práce, šalovanie venca ale aj vypracovanie projektovej dokumentácie pred začatím prác. K domu patri aj strecha, preto rekonštrukcia podkrovia tiež spadá do nášho portfólia, k tomu samozrejme patria aj pokrývačské práce. Podkrovné izby si častokrát vyžadujú zvýšenú pozornosť hlavne ak prebieha rekonštrukcia podkrovia v starom dome, kde je únava materiálu zjavná. Pred začatím prác objekt najprv obhliadneme a vypracujeme cenovú ponuku na mieru. Rekonštrukcia rodinného domu, alebo vopred plánovaná prerábka domu bude mať hladký priebeh keď si všetky práce do podrobna rozplánujete na základe našich odporúčaní. Preto sa aj taká výzva akou je rekonštrukcia starých omietok, rekonštrukcia pôvodnej kuchyne, či betonárske práce, sa dá vždy zvládnuť s našou pomocou.

Okrem rekonštrukcie domu sa na nás môžete obrátiť aj s dopytom na rekonštrukcie bytov, rekonštrukcie kúpeľní v Bratislave ale aj doplnkové služby ako sú maliarske práce, či elektrikárske práce.

rekonštrukcia domu Agora

Prečo s nami spolupracovať?

Cenovú ponuku vypracujeme zdarma

Obhliadku vykonáme bez poplatkov

Pracujeme so skúsenými ľuďmi v danej oblasti

Korektný a rýchly prístup ku každému dopytu

Pracujeme na celom západnom Slovensku

V prípade otázok poskytujeme telefonické poradenstvo

Istota žiadnych skrytých poplatkov a vopred neurčených nákladov

Kontaktujte nás

Kontaktné údaje:

Branislav Lányi 0904 664 854

info@agorastav.sk

AGORA s.r.o.
IČO: 52833071

Kontaktujte nás pre upresnenie prác a dohodnutie obhliadky. Následne vypracujeme cenovú ponuku. Celý tento servis poskytujeme zdarma.