Rekonštrukcia kúpeľne

Plánujete práce ako je prerábka kúpeľne v Bratislave a blízkom okolí? Nezáleží, či je predmetom Vašej požiadavky rekonštrukcia malej kúpeľne, rekonštrukcia wc v paneláku, alebo väčší zásah. Radi Vám poskytneme našich pracovníkov pre vykonanie rôznorodých prác, ako je rekonštrukcia kúpeľne, prerobenie kúpeľne, búracie práce pri rekonštrukcii kúpeľne v paneláku ale aj rekonštrukcie kúpeľní bez búrania v ideálnej miere zamedzenia prašnosti a hlučnosti v týchto citlivých priestoroch. Radi vám pomôžeme vypracovať najlepšie riešenie pre rekonštrukcie kúpeľní, malých kúpeľní a aj všade tam, kde pre klienta zaváži cena rekonštrukcie kúpeľne. Cenová ponuka je zadarmo a odvíja sa od reálneho stavu, všetko konzultujeme s klientom a dokážeme naprojektovať aj nové dispozičné riešenia.

Okrem rekonštrukcií kúpeľní vykonávame aj práce ako sú rekonštrukcia jednoizbového bytu, rekonštrukcia dvojizbového bytu či doplnkové služby spojené napríklad s búracími prácami.

rekonštrukcia kúpeľne Agora

Prečo s nami spolupracovať?

Cenovú ponuku vypracujeme zdarma

Obhliadku vykonáme bez poplatkov

Pracujeme so skúsenými ľuďmi v danej oblasti

Korektný a rýchly prístup ku každému dopytu

Pracujeme na celom západnom Slovensku

V prípade otázok poskytujeme telefonické poradenstvo

Istota žiadnych skrytých poplatkov a vopred neurčených nákladov

Kontaktujte nás

Kontaktné údaje:

Branislav Lányi 0904 664 854

info@agorastav.sk

AGORA s.r.o.
IČO: 52833071

Kontaktujte nás pre upresnenie prác a dohodnutie obhliadky. Následne vypracujeme cenovú ponuku. Celý tento servis poskytujeme zdarma.