Projektovanie

Projektantská činnosť, naceňovanie stavieb, či odborné posúdenie stavieb je tiež na zozname našich prác. Ochotne Vám pomôžeme zvoliť optimálne riešenie, kde zoberieme do úvahy všetky vplyvy, či už ekonomické alebo iné - okolité. Ak hľadáte činnosti ako projektovanie domov, rozpočtovanie stavieb, či technologické posúdenia ozvite sa nám. Základné obhliadky priestorov sú vždy zdarma no ak potrebujete vyriešiť komplikovanejšie technologické, statické či iné otázky, náš tím projektantov je Vám k dispozícii. Okrem technického projektovania Vám poradíme aj s estetickým doladením priestoru. Do nášho portofólia spadá aj tvorba vizualizácií, navrhujeme aj nábytkové riešenia do interiéru a veľa iného.

Popri projekčnej činnosti zabezpečujeme aj veľa iného. Obráťte sa na nás ak potrebujete vykonať vodoinštalatérske práce, elektrikárske práce, maliarske práce, prerábky bytov, prerábky starých domov, či vybudovanie gastroprevádzok.

projektovanie Agora

Prečo s nami spolupracovať?

Cenovú ponuku vypracujeme zdarma

Obhliadku vykonáme bez poplatkov

Pracujeme so skúsenými ľuďmi v danej oblasti

Korektný a rýchly prístup ku každému dopytu

Pracujeme na celom západnom Slovensku

V prípade otázok poskytujeme telefonické poradenstvo

Istota žiadnych skrytých poplatkov a vopred neurčených nákladov

Kontaktujte nás

Kontaktné údaje:

Branislav Lányi 0904 664 854

info@agorastav.sk

AGORA s.r.o.
IČO: 52833071

Kontaktujte nás pre upresnenie prác a dohodnutie obhliadky. Následne vypracujeme cenovú ponuku. Celý tento servis poskytujeme zdarma.