Rekonštrukcia bytu

Aj vás zaujíma, koľko stojí prerábka bytu v Bratislave a okolí? Chcete aby bola prerábka jednoizbového bytu čo najekonomickejšia a bez zbytočných komplikácií? Kontaktujte nás, medzi našimi činnosťami je aj kompletná rekonštrukcia 3-izbového bytu, prerábka 2 izbového bytu na 3 izbový, rekonštrukcia bytového jadra, rekonštrukcia kuchyne paneláku ale aj projekt na prestavbu, kde cena za projekt pre rekonštrukciu bytov a bytových objektov je známa a transparentná vždy pred začatím prác. Postup prác: Ak je klientova požiadavka rekonštrukcia bytu, vždy začíname obhliadkou. Po vyhodnotení stavu vypracujeme cenovú ponuku pre rekonštrukciu v súvislosti s požadovanými prácami a po odsúhlasení všetkých detailov spoločne určíme termín nástupu. Rekonštrukcia garzónky, či prípadná oprava steny už nebude problém s našou pomocou. Na práce typu prerábka 1 izbového bytu sú veľmi často vyžadované medzi klientami. Zistite spolu s nami, že cena za rekonštrukciu dvojizbového bytu nemusí byť prehnaná, nájdeme nalepšie ekonomické riešenia aj pri dopyte akým je napríklad prerábka 3 izbového bytu.

Okrem rekonštrukcie bytov Vám pomôžeme aj pri rekonštrukcii WC, rekonštrukcii starého domu ale aj s doplnkovými službami ako napríklad búracie práce.

rekonštrukcia bytu Agora

Prečo s nami spolupracovať?

Cenovú ponuku vypracujeme zdarma

Obhliadku vykonáme bez poplatkov

Pracujeme so skúsenými ľuďmi v danej oblasti

Korektný a rýchly prístup ku každému dopytu

Pracujeme na celom západnom Slovensku

V prípade otázok poskytujeme telefonické poradenstvo

Istota žiadnych skrytých poplatkov a vopred neurčených nákladov

Kontaktujte nás

Kontaktné údaje:

Branislav Lányi 0904 664 854

info@agorastav.sk

AGORA s.r.o.
IČO: 52833071

Kontaktujte nás pre upresnenie prác a dohodnutie obhliadky. Následne vypracujeme cenovú ponuku. Celý tento servis poskytujeme zdarma.